logo EVÍK

Stylová rodinná kavárna s penzionem a zábavou pro celou rodinu.


O nás.

O násJsme rodinný podnik s 30ti letou tradicí. Po skromných začátcích v roce 1994 jsme postupně rozšiřovali EVÍK o salónek s kulečníkem, spodní bar a naposledy o penzion.
Kavárna a penzion EVÍK se nachází v lokalitě „horního sídliště“ v Nejdku. Poskytne příjemné klidné prostředí pro večeři ve dvou, pracovní oběd, posezení s přáteli, ale i dostatek prostoru pro všechny společenské a rodinné akce (až 50 míst). Je to zkrátka místo pro každou příležitost. Oslavte u nás narozeniny, svatby, předváděcí akce, pořádejte školení, semináře, apod. - pro někoho z Vás u nás vždy čeká nějaké překvapení. Rádi Vám připravíme posezení a vytvoříme slavnostní tabuli. Další formou zábavy jsou diskotéky pro rodiče s dětmi, tak i večerní pro dospěláky – od 18-ti let. Taktéž pořádáme příležitostně živou produkci hudebních kapel hrajících k tanci. V kavárně se také nachází salónek s kulečníkem. Sezení máme u nás řešené v boxech, což umožňuje našim hostům pohodlné a diskrétní posezení s možností připojení WiFi na Internet zdarma. V případě potřeby je možné na tanečním parketě vytvořit „školící místnost“ se vším všudy včetně audio a video techniky.
Z kuchyně nabízíme teplá jídla – minutky, moučníky, zmrzlinové poháry a samozřejmě také studená jídla – obložené mísy. Na přání je možné servírovat formou rautu vytvořeného podél tanečního parketu nebo v salónku. V baru Vám namícháme to, na co máte chuť a náladu. Ze sortimentu piv nabízíme piva Svíjanského pivovaru.
Ve stejném patře se nachází i penzion s ubytovací kapacitou 7 lůžek - 2 dvoulůžkové pokoje a jeden apartmán. Každý pokoj má vstupní předsíň, koupelnu a samostatnou toaletu. Všechny pokoje jsou nadstandardně vybaveny. Součástí vybavení pokoje je televize, telefon, minibar, připojení na Internet. Snídaně jsou podávány formou rautu, kdy čas snídaně si určí ubytovaný host.
Můžete nás navštívit vždy od úterý do soboty a to od 18 hodin, na přání je možné i mimo otevírací dobu. Penzion je otevřen nonstop.

Těšíme se na Vaší návštěvu.